SON DAKİKA! Memur Zammı Belli Oldu!

Sıradaki içerik:

SON DAKİKA! Memur Zammı Belli Oldu!

e
sv

EA FC 24’te Cristiano Ronaldo’nun TOTY kartını yanlışlıkla sattı

31 Ocak 2024 04:22
avatar

Selim

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün


YouTuber IShowSpeed, EA FC 24’te Cristiano Ronaldo’nun TOTY kartını yanlışlıkla sattıktan sonra büyük bir tepki gösterdi. Bu hata, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

YouTuber IShowSpeed, EA FC 24‘te Cristiano Ronaldo‘nun Yılın Takımı (TOTY) kartını yanlışlıkla satışa sunarak internet aleminde gündem oldu.

IShowSpeed, Canlı Yayında Yanlışlıkla TOTY Ronaldo’yu Sattı

Tanınmış bir sosyal medya figürü olan ve 22,7 milyon YouTube abonesine sahip IShowSpeed, bu kez Cristiano Ronaldo’nun değerli TOTY kartını kaybetmesiyle gündemde. Ronaldo’nun hayranı olan 19 yaşındaki genç, geçtiğimiz günlerde Ronaldo’nun TOTY kartını yanlışlıkla düşük bir fiyata sattıktan sonra yayınında büyük bir tepki gösterdi.

IShowSpeed’in Ronaldo’ya olan yoğun ilgisi özellikle Ronaldo ile tanıştığı ve birlikte çekilen fotoğrafının 2023’te viral hale gelmesinden beri biliniyor. Ancak bu kez, Ronaldo’nun TOTY kartını kazara satışa sunması, yayıncının kariyerindeki en büyük hatalardan biri oldu.

Yayıncı, EA FC 24’te Ronaldo’nun TOTY kartını elde etmek için 30 bin dolar harcadığı iddia edilmesine rağmen başarılı olamadı. Bunun üzerine, Ronaldo’yu piyasadan yüksek bir miktarda jeton karşılığında satın aldı. Ancak heyecanın etkisiyle yanlışlıkla kartı sadece 10 bin jeton karşılığında sattı.

IShowSpeed, bu hatasını fark ettiğinde kontrolünü kaybederek köpeğini suçladı. Olay, EA’nın hızlı satış kurtarma sistemi sayesinde düzeltilebilir olsa da, YouTuber’ın idolünü geri alıp alamadığı henüz netleşmedi.


İncelemeyi beğendiyseniz yorumlarınızı esirgemeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli