Bankaların faiz oranları güncellendi! İşte Konut, taşıt, ihtiyaç kredilerinde yeni faiz oranları

Sıradaki içerik:

Bankaların faiz oranları güncellendi! İşte Konut, taşıt, ihtiyaç kredilerinde yeni faiz oranları

e
sv

“Milli Eğitim Müdürü, misyonunu bitirmiştir”

27 Ocak 2024 17:33
avatar

ihsan

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Demirbaş, açıklamasında milli eğitim müdürlüğünün yanlış atamalar yaptğını ve yıkılan okulların yerine çivi çakılmadığını öne sürdü.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü misyonunu bitirmiştir”
Pandemi döneminde yıkılan okulların hala yapılmadığını hatırlatan Demirbaş, “Bayramiç ve diğer ilçelerimizin tamamında ikili eğitim devam ediyor. Pandemide yıkılan okullarımız için çivi çakılmamış durumda. Türk Eğitim-Sen olarak bu okulların ivedilikle yapılmasını talep ediyoruz. Hem öğretmenler hem de öğrenciler bu durumdan mağdurlar. Sabah olmadan okula gidiyorlar. Akşamın karanlığında çıkıyorlar. Bununla ilgili Bayramiç için Çanakkale Valiliğine saatlerin değiştirilmesiyle ilgili yazı yazdım. Okul açılışını yarım saat ileri çektiler ama bu yeterli değil. İvedilikle pandemide yıkılan okulların yapılması gerekiyor. İş bilmez Milli Eğitim Müdürü çivi çaktıramadı. Çanakkale’de eğitim ve öğretimi normal hale getiremedi. Bence Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü misyonunu bitirmiştir” dedi.

“Bizim için mutlu öğretmen mutlu eğitim demek”
Demirbaş sözlerini şu şekilde sürdürdü, “Norm fazlası atamalarının tamamında hata var. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı bilerek ve isteyerek hata yapıyor. Bununla ilgili Türk Eğitim-sen hukuksal olarak sürekli dava açmak zorunda kalıyor. Öğretmenlerin CİMER’den çıkan şikayetlerinden de sendika olarak bıkmış durumdayız. Öğretmenlerimizi şikayet ediyorlar. Her öğrenci velisinin şikayetini İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Valiliğin dikkate almaması gerekiyor. Öğretmenin zamanını çalıyorlar, motivasyon ve psikolojisini bozuyorlar. Bizim için mutlu öğretmen mutlu eğitim demek.”

İçeriğimizi beğendiyseniz yorumunuz esirgemeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli