The Elder Scrolls Online: Gold Road Tanıtıldı

Sıradaki içerik:

The Elder Scrolls Online: Gold Road Tanıtıldı

e
sv

Samsung FE modelleri ekosistem özellikleri. Yok böyle kullanım!

28 Ocak 2024 21:09
avatar

Selim

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Samsung FE modellerinin sunduğu ekosistem özelliklerine bu videoda göz atıyorum. Videoda Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus, Samsung Galaxy Buds FE kulaklık ve Samsung Galaxy S23 FE cep telefonunun özelliklerini anlatıp ekosistem olarak nasıl kullanıldıklarını gösterdim. Bu video uygun fiyatlı Samsung ekosistemi kurmak isteyenlere yönelik hazırlandı.

Video anlattığım Samsung ekosistem özellikleri aşağıda yer alıyor:

Tablet veya telefondan arama kabul edebilme: Bu özellik sayesinde Samsung marka telefon ve tabletin arama kabul etme özelliğini anlattım. Videoda Samsung Galaxy S23 FE ve Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus kullandım.

Samsung Galaxy Buds Fe’yi iki cihazda kolayca kullanabilme: Kulaklığı Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus ve Samsung Galaxy S23 FE cep telefonuna bağlayarak bir arama geldiğinde nasıl kullanıldığını ve iki cihaz kullanımını anlattım.
Birinde kopyala diğerinde yapıştır: Bu özelliği de yine Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus ve Samsung Galaxy S23 FE kullanarak gösterdim.
Klavye ve fare paylaşımı: Bu özelliği de Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus ve Samsung Galaxy S23 FE kullanarak gösterdim. İki cihaza da bağlanabilen uyumlu klavye ve fare ile ortak kullanım söz konusu oluyor.

Samsung Galaxy S23 FE modelini aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz:
https://bit.ly/3TsQlEB

İncelemeyi beğendiyseniz yorumlarınızı esirgemeyin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli